Atlasjet Bagaj

ATLASJET » Atlasjet Bagaj

Atlasjet Bagaj

Kendi sitesi atlasjet.com'dan Alıntıdır.


 • Atlasjet Fazla Bagaj Ücretleri

  Atlasjet Fazla Bagaj Ücretleri

 • Atlasjet Hasarlı Bagaj

  Atlasjet Hasarlı Bagaj

  Hasarlı Bagaj
  Yolcunun bagajını hasarlı teslim alması(teker veya kulp kırılması, yırtılması ve içinde eşya eksilmesi)durumunda 'Varış İstasyonu Salonundan' ayrılmadan Yer hizmeti şirketimize başvuruda bulunarak hasarlı bagaj raporu düzenletmesi gerekmektedir. Yer hizmeti şirketimiz tarafından yolcuya PIR (Property Irregularity Report) doldurulur

  Tazminat talebinizi değerlendirebilmemiz için, aşağıda belirttiğimiz evrakları Merkez Kayıp Eşya Ofisimize göndermenizi rica ederiz. lf@atlasjet.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 • Atlasjet Kabin Bagaj

  Atlasjet Kabin Bagaj

  Yolcunun kabinde koltuk bloke ederek tasiyabilecegi bagaj turudur.Yolcu tarafından ilave koltuk ücreti ödenir ve ucus saatinden en az 24 saat once yer rezervasyonu yapılır. Max ağırlığı 75 kğ dır. Bagajin uçak içine kadar tasinmasindan, yerleştirilmesinden ve de ucaktan indirilmesinden yolcu sorumludur.

 • Atlasjet Kayıp Bagaj

  Atlasjet Kayıp Bagaj

  Kayıp Bagaj
  Yolcunun kayıtlı bagajının varış istasyonuna ulaşmaması halinde, "Varış İstasyonu Salonundan" ayrılmadan Yer hizmeti şirketimize başvuruda bulunarak kayıp bagaj raporu düzenletmesi gerekmektedir. Yer hizmeti şirketimiz tarafından yolcuya PIR (Property Irregularity Report) doldurulur. 5 gün içerisinde bagaj bulunamazsa, araştırma Şirketimizin Merkez Kayıp Eşya bölümüne devredilir.

 • Atlasjet Kayıtlı Bagaj

  Atlasjet Kayıtlı Bagaj
  AtlasJet'e uçagın alt bölümünde taşıması için teslim edilen bagajdır. Yolcu bütün bagajlarını Atlas jet'e teslim ettikten sonra AtlasJet personeli her bagaj için yolcunun ismini, uçuş numarasını ve bilette ki uçulacak şehirleri belirten etiketleri üretir. Bagaj etiketlerinin bir kopyasını yolcuya varışta bagajını alması için teslim edilir. Bir parça bagaj 32 kg. dan ağır olamaz. Ağırlık limitini asan bagajlarda ekstra ücret alınır.

  Zeytinyağı, turşu, salça gibi akıcı maddeler; aseton, kolonya gibi yanıcı maddeler ve bagaj niteliği taşımayan teneke kutu, çuval, naylon torba, bidon gibi eşyaların serbest bagajınızda veya kabin bagajını olarak hiçbir şekilde uçağa alınmayacağı unutulmamalıdır. 

 • Atlasjet Uçuşta yanıma alabileceğim el bagajı

  Atlasjet Uçuşta yanıma alabileceğim el bagajı

  Uçuşta yanıma alabileceğim el bagajının ölçüleri nelerdir?
  Kabine alacağınız bagajlarınız ayak altına veya baş üstü kabin rafına sığacak büyüklükte olmalı, maksimum 25x45x56 cm ölçülerinde olmalı ve ağırlığı 8 KG aşmamalıdır. Bu ölçülere uymayan el bagajları uçağın alt bölümüne alınacaktır.  Bagajlarınızın içine ve dışına isim ve adres etiketi yapıştırılmalıdır.

 • Atlasjet Ücretsiz Bagaj Hakkı

  Atlasjet Ücretsiz Bagaj Hakkı